Ana içeriğe atla

Kurumların Gözünden TEDÜ

london

 

London Reklam ve Danışmanlık Tur. Tic. Ltd. Şti.

Öğrenciniz ile staj programımızı tamamladık, çok istekli ve başarılı bir çalışma performansı sergiledi ve kısa sürede kendisini birçok alanda geliştirebilecek yetenek gösterdi. Yaklaşık 20 yıldır onlarca yazılımcıyı yetiştirerek sektöre kazandırmaya çalıştım ve halen devam ediyorum, rakipleriniz "bilgisayar mühendisi" etiketi altında kafalar pırıl pırıl öğrencileri piyasaya salarken, bu açıdan henüz daha 2. sınıfı tamamlamasına rağmen birçok konuda temelini oturtmuş bir öğrenci yetiştirdiğiniz için okulunuzu tebrik ederim.

banksoft

Banksoft Bilişim Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

Staj süresi içerisinde verimli bir eğitim ve uygulama süreci geçirdik. Staj boyunca öğrencinizin konsantrasyonu hiç düşmedi ve sabırla konuları öğrenerek dinledi, notlar alarak, planladığımız işleri tamamladı. Öğrendiği konuların ve yaptığı örnek projelerin okulda ve ileride iş hayatında faydalı olacağını düşünüyoruz. Umarım Banksoft ailesi olarak kendisi ile tekrar birlikte çalışma şansımız olur. Öğrencinizin yetişmesinde teknik ve diğer konularda katkıları nedeni ile üniversitemize teşekkür ederim.

Erbil Proje

Erbil Proje Müşavirlik Mühendislik A.Ş.

Öncelikle TED Üniversitesi ile işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Mühendislik faaliyetleri alanında her zaman yenilikçilik ve gelişimle anılmayı hedeflemiş bir firma olarak, bizleri ileriye taşıyacak, bizlerle aynı misyonu ve vizyonu gözeten çalışma arkadaşlarımızla yolumuza devam etmek istemekteyiz. TED Üniversitesi de, yenilikçi ve girişimci yapısı ile öğrencilerine sağladığı kariyer çalışmaları, staj ve eğitim imkânları sayesinde öğrencilerine farklı olanaklar sunmakta, mezunlarının da işveren gözünde fark yaratmalarını sağlamaktadır. Erbil Proje Müşavirlik Mühendislik A.Ş. olarak, bu sene mezun olacak tüm öğrencilerinize içten başarılar ve güzel, parlak ve başarılı bir kariyer yolu dileriz.

GEM

GEM Genel Elektrik Montaj ve İmalat Sanayi Tic. A.Ş.

Öncelikle TED Üniversitesi Kariyer Merkezi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bizlere sadece dönemsel olarak stajyer desteği sağlamayıp, yakın ilgilileri ve hızlı geri dönüşleri ile acil stajyer ihtiyaçlarımızda da hızlı destek sağlamışlardır. Bu güzel iş birliğinin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Firmamızda çalışan stajyerler hem iş ahlakı, hem de çalışkanlığı ile sadece ilgili beyaz yaka çalışanlarının değil aynı zamanda fabrikamızda mavi yaka çalışanları ile de uyumlu çalışabilmeyi bilmiştir. Verilen görevleri zaman yönetimi ve görev ahlakı ile en kısa zamanda tamamlamışlardır. Öğrenciler ile üniversitenin vermiş olduğu kaliteli dil eğitimi sayesinde, teknik çalışmaların dışında İngilizce çeviri çalışmaları da yapılabilmiştir. Önümüzdeki dönemlerde de staj taleplerimiz devam edecektir. Firmamızda çalışan stajyerlere tekrardan teşekkür eder, iş hayatlarında başarılı bir kariyer geçirmelerini dileriz.

nurol

Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Tic. A.Ş.

Nurol Teknoloji, üniversite öğrencilerimiz için tasarladığı ve marka tescilini de aldığı ‘Sen Ol Yeni Nesil Eğitim Programı’ kapsamında Ankara’daki birçok üniversite ile işbirliği yaparak; öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilecekleri atölye ve eğitimlerle fiili staj imkânını harmanlayıp birçok ilke imza attı. Aynı şekilde öğrencilerimizin zorunlu staj dönemlerinde de, onların iş hayatı ile ilgili tecrübe edinmelerine imkân tanıyarak; kendilerini geliştirebilecekleri ve karşılıklı katma değer yaratabilecekleri bir zemin oluşturmaya gayret etti, etmeye de devam ediyor. Bu süreçte, birçok TED Üniversitesi öğrencisini de bünyemizde staja kabul etme fırsatı yakaladık. Üniversiteniz temel değerleri, vizyonu ve misyonu dikkate alındığında; bu doğrultuda öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamış bir üniversite olarak, bu yolda bizimle yürüdüğünüz ve süreçlerimize sunduğunuz katkılarınız için; TED Üniversitesi’ne, değerli Kariyer Merkezi çalışanlarına ve bünyemizde staj yapan değerli öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

veripark

Veripark Yazılım A.Ş.

VeriPark Staj Okulumuzda teknik interaktif eğitimler verirken, paralelinde stajyer arkadaşlarımıza aldıkları eğitimler ile alakalı görev ve sorumluluklar verdik. Eğitimlerin sonunda ise başarılı, ilgili arkadaşların devam eden projelerimizde bir mentor eşliğinde görev almalarını sağladık. Bu süreçte TED Üniversitesi’nden VeriPark Staj Okulumuza katılan arkadaşlarımız eğitimlere aksatmadan katılarak, verilen görevleri zamanında teslim ederek, projelerde aktif rol oynamışlardır. Staj süreçlerini başarıyla tamamlayan ve ders programları uygun olan arkadaşlar ile gösterdikleri gayretten dolayı Part-Time çalışmaya devam ediyor, mezun olduklarında da Full-Time çalışma fırsatı yakalamayı umuyoruz. TED Üniversitesi’ne, başarılı, gelişime ve öğrenmeye açık, gelecek vadeden öğrenciler yetiştirdiğinden dolayı teşekkür ederiz. VeriPark ailesi olarak umarız ilerleyen zamanlarda TED Üniversitesi öğrencileriyle birlikte çalışma fırsatı yakalayabiliriz.

düzakın

Özel Düzakın Aile Danışma ve Psikoterapi Merkezi

Yaklaşık 4 senedir TEDÜ ile devam ettirdiğimiz staj programının hem bizler için hem de öğrencileriniz için verimli ve keyifli geçtiğini söyleyebiliriz. Mesleğe atılan ilk adım olan staj programında elimizden geldiğince öğrencilerinize faydalı olmaya çalışıyoruz. Bu programı devam ettirmekte ve TEDÜ ile iş birliği içerisinde olmaktan son derece memnunuz. Sorumluluk sahibi, çalışkan ve parlak öğrencilerle bizleri buluşturduğunuz için Düzakın Ailesi olarak teşekkür ederiz.

emyd

Yaşam Boyu Eğitim Derneği & Engelsiz ve Mutlu Yaşam Derneği

TED Üniversitesi Türkiye'nin en seçkin yüksek öğretim kurumlarından biridir. TEDÜ'de eğitim görmekte olan öğrencilerinize gelecekteki iş yaşamlarına katkıda bulunmanın ayrıcalığını bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Staj olanağı sağladığımız onun üzerindeki öğrencinizden bizler de memnun kaldık ve sonuçtan da mutlu olduk. PROJE FABRİKASI olarak öğrencilerinize proje bazlı düşünmek, proje geliştirmek ve sivil toplum kuruluşu yönetimi konusunda katkıda bulunduk, yurt içi ve yurt dışındaki Erasmus+ projelerinden yararlanmalarına vesile olduk. Bu çabalarımız devam edecektir.

 

arca otomotiv

Arca Otomotiv

Arca Otomotiv, 3 Ocak 2022 tarihi itibari ile Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak hizmet sunmaktadır. Sektördeki geçmiş deneyimlerimize dayanarak; TED Üniversitesi öğrencileri ile gerçekleştirdiğimiz staj programlarında karşılıklı aldığımız güzel sonuçlar vesilesiyle, Arca Ailesi olarak tekrar değerli öğrencilerimiz ile bir araya gelmek bizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır. TED Üniversitesi öğrencileri gerek aldıkları eğitimler, gerekse vizyonlu bakış açıları ile gelecek nesiller için başarılı çalışmalar gerçekleştireceklerini, iş hayatında ve sosyal alanlarda aktif roller alacaklarını bizlere gösterdikleri için ve bizimle bu yola çıktıkları için teşekkürlerimizi sunarız.